Радіодиктант національної єдності в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора

   Традиційний диктант національної єдності у День української писемності та мови дев’ятнадцятий рік поспіль пишуть в Україні. Цьогоріч автором тексту «Від бересту – до «цифри»  виступив доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко, який склав оригінальний диктант, який ніхто, до моменту його зачитування в ефірі «Українського радіо», не бачив, присвячений чарівній силі слова, яку людина здавна намагається передати нащадкам.

   «Диктант національної єдності задумувався саме як спосіб об’єднатися навколо слова. Наша першочергова мета не стільки перевіряти грамотність, хоча це також дуже важливо, скільки закликати все більше людей приєднуватися, писати», – розповідає головна редакторка Першого каналу «Українського радіо» Аліна Акуленко.

   Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора приєднався до всеукраїнської акції: за ручки радо взялися не тільки студенти коледжу, а й викладачі та адміністративні працівники, які усвідомлюють важливість як єднання українства у слові, так і популяризації грамотного вживання українського слова на теренах рідної землі.