«Моя Україно єдина, моя ти мово солов’їна, моя ти пісне легкокрила»

   У межах тижня української мови, присвяченого відзначенню Міжнародного дня рідної мови, у четвер, 23 лютого 2017 року в Ужгородському державному музичному училищі імені Д.Є. Задора викладач української мови та літератури Яковлєва Вікторія Борисівна провела два святкових заходи для студентів І курсу навчання, а саме: літературно-мовознавча морока «Говориш українською? Так!» і свято материнської мови «Моя Україно єдина, моя ти мово солов’їна, моя ти пісне легкокрила».

   Літературно-мовознавча морока – захід, який довів свою ефективність не тільки у сфері виявлення мовної, мовленнєвої та літературної та комунікативної компетенції студентів, а й у справі їх зацікавлення та мобілізації етнокультурних знань. Тому інтерес, а подекуди й азарт, який виявляли учасники як у ході вирішення різноманітних завдань, так і під час визначення результатів змагань, були цілком очікуваними.

   Формат свята материнської мови дозволив не тільки провести діагностику споріднених компетенцій, а й розкрити творчий потенціал студентів, їх активну позицію. За допомогу в підготовці свята Вікторія Борисівна подякувала студентам І курсу Тетяні Худанич, Вікторії Козуряк, Юлії Фільо, Адріані Митрюк, Христині Бельо (спеціалізація «Фортепіано»), Беаті Банго (спеціалізація «Музичне мистецтво естради») і Станіславу Лучану (спеціалізація «Теорія музики»).

Методист відділення

Кузьмінська Н.Я.