Конкурсний тиждень для знавців української мови в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора

   Листопад – гаряча пора для знавців української мови, адже саме на цей час припадає проведення перших етапів двох найвпливовіших конкурсів цього спрямування: Міжнародного конкурсу знавців української мови серед учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика й Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   9 листопада 2019 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора відбувся І етап ювілейного XХ Міжнародного конкурсу знавців української мови серед учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика. Це традиційне для України змагання покликане утвердити державний статус української мови, піднести її престиж серед молоді, має на меті виховання поваги до культури і традицій нашої землі. Саме тому завдання і охоплюють конкретні теми з орфографії, граматики, синтаксису й пунктуації, лексики й фразеології, а також передбачають роботу на виявлення творчого потенціалу студентства, з’ясування особистісного ставлення до національно значущих питань і проблем.

   16 листопада 2019 року в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора відбувся І етап ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На меті випробування має  не тільки вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, а й виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих людей, і саме вони, як справжні патріоти, творчою працею спонукають громадянське суспільство до усвідомлення себе як нації, що здатна побудувати сильну, самодостатню і незалежну державу на засадах толерантності й гідності. Окрім того, змагання – надзвичайна можливість для молоді проявити і випробувати як свої здібності до творчості, так і  активну позицію, ставлення до світу, висловлюючи своє бачення окремих проблем, свої думки, переживання на сторінках конкурсної роботи.

   Цьогоріч у конкурсах випробували себе 26 студентів І і ІІ курсів навчання Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора. Привітати студентів завітали завідувач відділення Кормош Наталія Іванівна, методист коледжу Кузьмінська Наталія Ярославівна, методист відділення Ірина Миколаївна, слова підтримки й побажання яких неабияк підбадьорили й налаштували студентство.

   Вітаємо учасників змагання і бажаємо гарних результатів і заслужених перемог!