Меню розділу

«Разом для найкращого Інтернету»

«Разом для найкращого Інтернету»

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У бібліотеці музичного коледжу студенти мали можливість ознайомитися із інформаційним стендом, присвяченим безпеці у глобальній мережі, а також поспілкуватися на тему безпечного Інтернету.

Життя сучасної людини сьогодні складно уявити без мережі Інтернет. Практично щодня кожен із нас проводить багато годину у всесвітній павутині. Можна сказати, що реальність середньостатистичної людини значною мірою складається з реальності віртуальної і невпинно перетікає туди.

Інтернет дарує нам безліч можливостей: для роботи, навчання, розваг, покупок, знайомств, комунікації, інформування, сплати рахунків, отримання та поширення інформації тощо. Однак разом з новими можливостями одночасно з’являється і ряд небезпек та ризиків, а також зростає особиста відповідальність кожного учасника онлайн життя. Саме тому в усьому світі був започаткований День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету відзначають щороку у другий тиждень лютого. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у багатьох країнах світу.

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Тема Дня безпечного Інтернету «Разом для найкращого Інтернету» надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.

Ресурси про День безпечного Інтернету: