Меню розділу

січень 2018

Анонс заходів бібліотеки

Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора

на січень 2018 року

 

   Шановні відвідувачі і користувачі бібліотеки Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є. Задора! Новорічні канікули минули, починається навчання в новому семестрі. Запрошуємо Вас  завітати за навчальною літературою. Однак бібліотека  готує багато цікавого, тож ознайомтеся із планом майбутніх заходів і завжди будьте в курсі подій!

 

Протягом року

Навчайтеся! Шановні студенти музичного коледжу, бібліотека може стати вірним другом для кожного з Вас! Досить раз розібратися з мудрістю впорядкування каталогу та правилами опису книжкових карток, і Ви відкриєте двері до скарбів фонду навчального закладу. Щотижня, по п’ятницях на уроках бібліотечно-бібліографічної грамотності Ви осягнете основи роботи активного користувача бібліотеки (уроки проводяться за попереднім запитом).

Як зазначав Г. Лейбніц: «Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя». Запрошуємо освітити собі шлях у майбутнє на виставці книжкових новинок «Золотий рудник знань» із циклу «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!».

До уваги викладачів! Ви постійно обмежені у вільному часі, не бажаєте витрачати додаткові кошти, але відчуваєте брак професійної підтримки? Завітайте до бібліотеки, що пропонує серію постійно діючих тематичних виставок «Професійний навігатор», а також огляди спеціальної фахової періодики.

17січня

Бібліотека   музичного коледжу проведе спільний захід з  Обласною бібліотекою для дітей та юнацтва  до  80-річниці з дня народження Василя Семеновича Стуса (1938-1985)  - українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, Герой України. Василь Стус за своїм покликанням і з ласки Божої – поет. Він поет не тільки непересічний, а рідкісний своїм талантом і культурою. Доля призначила йому в житті ще й роль політв'язня. При цьому Василь Стус може бути прикладом синівської вірності своєму народові і такої любові до батьківщини, яка межує з ненавистю.

22січня

22 січня відзначається День Соборності України - «Акт злуки»,   який 1919-го року був публічно проголошений в столиці на знаменитій Софіївській площі.

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го.

 Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну! Запрошуємо всіх переглянути матеріали газетно-ілюстративної виставки «Доленосна віха нашої історії».

24 січня

Приєднуйтеся! Щороку український народ вшановує  пам’ять   земляків, які стали жертвами Голокосту. Горем і болем  стали ці події для всіх, кривавою лінією пройшли через кожне серце.  Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто   став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Голокосту в Україні бібліотека пропонує ілюстративну виставку-вшанування.

26 січня

Завітайте!  

28 січня  виповнюється 115 років від дня народження видатного українського композитора і педагога Юлія Сергійовича  Мейтуса. Музика Юлія Мейтуса оригінальна й самобутня. Чіткий задум композитор поєднує з щирістю почуттів, емоційністю. Ю. Мейтус робить обробки українських, російських, польських, болгарських, вірменських та інших народних пісень. Перші великі твори були написані  композитором в другій половині 20-х років минулого століття. Митець багато працював у жанрі симфонічної музики. Знайшли своє сценічне втілення його опери «Украдене щастя», «Анна Кареніна» та «Ярослав Мудрий». З його непересічним творчим доробком пропонуємо ознайомитися на книжково-нотній виставці «Юлій Мейтус і сучасність».

       29 січня

29 січня Україна вшановує день пам’яті Героїв Крут.

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

В бібліотеці Ужгородського музичного коледжу імені Д.Є.Задора відбудеться патріотичний захід-вшанування пам’яті Героїв Крут до 100-річчя бою під Крутами. Відвідувачам також пропонується переглянути матеріали книжково-ілюстративної виставки «Крути: найбільше важить слово правди».

 

 

Щиро вдячні всім, хто давно з нами, і відкриті для кожного!