Відкрите заняття з предмета «Біологія, екологія»

ВИКЛАДАЧА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІ, ГУМАНІТАРНІ

ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ДИСЦИПЛІНИ» КОРМОШ Н.І.

18 листопада 2022 року відбулося відкрите заняття з предмета «Біологія, екологія» викладача циклової комісії «Загальноосвітні, гуманітарні та соціально-економічні дисципліни» Кормош Наталії Іванівни на тему «Вплив діяльності людини на стан біосфери. Збереження біорізноманіття», що продемонструвало тісний зв’язок навчального матеріалу з повсякденним життям людини й наголосило на важливості збереження екологічної безпеки для майбутнього людини на планеті Земля.

Чітко структуроване заняття проходило в обрамленні мультимедійної презентації під вправним керівництвом викладача, що допомогло наголосити на основній інформації, розставити акценти й підштовхнуло студентів до прогнозованих висновків. Формат прес-конференції, у якому відбулося заняття, дозволило залучити якнайбільше здобувачів освіти до активного вивчення навчального матеріалу. Між членами навчальної групи вівся діалог: з одного боку, лунали актуальні питання щодо стану екології від представників ЗМІ («Закарпатські новини», «21 канал», «Новий канал»), з другого, відповіді давали спеціалісти й посадовці (Статистик, Еколог, Лісник, Метеоролог і Міністр агропромислового комплексу, Міністр енергетики, Мер міста Ужгорода). Особливий акцент було зроблено на проблемах нашого міста, що збільшило зацікавленість аудиторії. Заняття пройшло динамічно, насичено, продемонструвало чудове володіння групою, активну взаємодію Кормош Н.І. з учасниками освітнього процесу.

Присутні на занятті заступник директора Гірник М.Ю., завідувач навчально-методичного кабінету Дудич М.І., методист коледжу Кузьмінська Н.Я. і члени циклової комісії «Загальноосвітні, гуманітарні та соціально-економічні дисципліни» відзначили, наскільки вправно викладач Кормош Н.І. володіє студентським колективом, вправно організовує його діяльність, чітко й грамотно структурує заняття, ефективно зацікавлює й переключає увагу аудиторії.

Вітаємо викладача Кормош Наталію Іванівну із заняттям, проведеним на високому методичному й організаційному рівнях у традиціях Нової української школи!

Голова циклової комісії «Загальноосвітні,

гуманітарні та соціально-економічні дисципліни»

Яковлєва Вікторія Борисівна