Міжнародний фестиваль "Задор-110" !!!

(лекція-спомин Журкі Т.Ю.)

Цінні моменти зустрічей!!!

Яке велике щастя, коли ми маємо нагоду доторкнутися до історії в живому спілкуванні! Звичайно, ще приємніше пережити ці миті в спілкуванні з найріднішими – сім’єю, друзями, наставниками!

Сьогодні, 16 листопада 2022 року, студенти та викладачі Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора у дружньому родинному колі мали можливість поспілкуватись з корифеєм циклової комісії "Фортепіано": у рамках Міжнародного фестивалю "Задор-110" у малій концертній залі коледжу сьогодні відбулася лекція-спомин ветерана фортепіанного відділу Тетяни Юріївни Журкі. У свій час Тетяна Юріївна обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи, пізніше тривалий час очолювала циклову комісію "Фортепіано". Випускники класу Журкі Т.Ю. нині продовжують шлях свого великого вчителя і з шаною передають знання талановитій молоді.

Під час сьогоднішньої зустрічі Тетяна Юріївна поділилася з присутніми спогадами минулого, роками особистого спілкування з першим директором нашого навчального закладу Дезидерієм Євгеновичем Задором, наголосила на його особливих рисах характеру, великій любові до рідного краю та втіленні свого великого творчого потенціалу у безцінних творах, які нині ми маємо можливість виконувати.

Невимушена атмосфера, посмішки та неймовірні історії життя (професійного, особистого) були для всіх приємним подарунком.

​Такі зустрічі окрилюють, надихають, їх вага неоціненна!

Висловлюємо велику подяку за нинішню зустріч Тетяні Юріївній Журкі. Усім бажаємо здоров’я і нехай наше життя буде в мирі та щодня збагачується приємними моментами від зустрічей!!!

Голова циклової комісії «Теорія музики»,

викладач-методист Наталія Стинич