ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Для України Шевченко – сталий символ, який ототожнюється з тим глибоко вітчизняним, українським, що ідентифікує нас як націю. Він – кумир, який продовжує бути взірцем у нашому житті, і сучасник, який живе і мислить важливими для нас категоріями; він той, хто брав участь у подіях Майдану, революціонер, якого в серці мали герої Небесної Сотні; він – сучасна зірка, модний, навіть мейнстрімний автор текстів, які розтягли на афоризми; він – гуру української культури і незмінний авторитет для кожного в українському питанні. Він – незмінний приклад для наслідування і геніальний автор, щастя і розкіш відкриття якого може пізнати кожен із нас. Він – наш незмінний Геній, наш Кобзар, наш Тарас Шевченко.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має на меті вшанування творчої спадщини Кобзаря, стимулювання молоді до вивчення української мови і літератури і ставить завдання виявити творчо обдаровану молодь та здійснити розвиток її потенціалу, виховувати в молодого покоління повагу до мови і традицій свого народу, виявити майбутню плеяду митців художнього слова.

Цьогоріч у І етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь найкращі студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора. Вітаємо учасників змагання і бажаємо гарних результатів і заслужених перемог!