Міжнародний день відмови від тютюнопаління

Міжнародний день відмови від куріння, або No Smoking Day, існує з 1977 року. Він з’явився з ініціативи Американського онкологічного товариства і щороку відзначається у третій четвер листопада.

Мета Міжнародного дня відмови від паління – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучити до боротьби проти куріння всіх верств населення, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я. Широке інформування суспільства про шкідливий і згубний вплив тютюну на курця і оточуючих його людей здатне позитивно вплинути на самосвідомість безлічі курців, свободу від стереотипу про необхідність тютюну в нашому житті.

Куріння є не лише особистою проблемою кожної людини окремо, але й гострою соціальною проблемою, з якою пов’язане майбутнє всього людства. Передчасній смертності та хворобам в усьому світі, пов’язаних з тютюнопалінням, людство здатне запобігти.

Тому 24 листопада кураторами навчальних груп проведено виховні години на теми: «Тютюн здоров’ю не товариш», «П’ять причин не палити»,  «Чому варта відмовитися від паління», «Нікотин та його вплив на організм».

Під час проведення бесід, студентів було ознайомлено зі згубним впливом тютюнопаління на організм людини та сучасними методами лікування від цієї шкідливої звички, доведено деякі статистичні дані стосовно даної проблематики.

Життя без тютюну – цю ідею ми мусимо донести до свідомості найбільш розсудливих і відповідальних студентів, здатних позитивно впливати на суспільство, формуючи міцний імунітет проти будь-якого одурманення.

День відмови від паління – саме той день, коли необхідно підняти голос на захист здорового способу життя, чистого повітря, звільнення від тютюнового диму!!!

Завідувач відділення,

Кормош Н.І.