20 листопада 2021 р. відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у нашому коледжі!

20 листопада, вже вдруге у цьому році, в дружній, чудовій атмосфері, відбувся День відкритих дверей.
Радо зустріли майбутніх вступників дирекція, педагогічний колектив та талановита студентська молодь Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора.
Під час зустрічі, була нагода вкотре отримати вичерпну інформацію про особливості вступу до одного з найкращих мистецьких освітніх закладів на Закарпатті.
​Директор коледжу, заслужений працівник культури України п. Світлана Стегней, у своєму зверненні, відзначила високий професійний рівень закладу, якість освітнього процесу, яка відзначається нині численними нагородами на конкурсах, конференціях, фестивалях всеукраїнського, міжнародного рівнів та окреслила перспективи і цілі, що постійно ставляться перед освітнім закладом у сьогоденні.
​Особливим дарунком, для майбутніх вступників та їх батьків, став чудовий виступ викладачів та студентів коледжу (солісти і колективи). В концертній програмі яких прозвучали відомі музичні зразки від минулого до наших днів. Опісля, відбулися консультації з фаху, сольфеджіо і музичної грамоти.
​День відкритих дверей – це подія, яка дає можливість майбутнім вступникам зробити важливий крок до прийняття відповідального рішення в обранні майбутньої професії. Тож ми раді бачити талановиту молодь у нашому коледжі та чекаємо на нові зустрічі з Вами.
Голова циклової комісії «Теорія музики»
Наталія Стинич