Вітаємо Світлика Михайла Петровича ювілеєм!

 

9 вересня 2021 року святкує прекрасний ювілей провідний викладач Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора, корифей відділу «Теорія музики», неймовірний музикант і висококваліфікований педагог Михайло Петрович Світлик.

За понад 40-річну кропітку викладацьку діяльність, шановний ювіляр виховав кілька десятків поколінь різнопрофільних музикантів, які продовжують справу свого Вчителя як на теренах України, так і закордоном. Причому уроки сольфеджіо, теорії музики та гармонії закарбувалися в пам’яті більшості з них як найбільш улюблені саме завдяки непересічній особистості Михайла Петровича. Фахова грамотність і чуттєва музикальність, багатий музичний кругозір і гарний художній смак, ґрунтовність знань і принциповість -  пріоритетні якості, які він розвивав і продовжує розвивати в своїх учнях.

В цей чудовий вересневий день, колектив Ужгородського  музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора і секція «Теорія музики» зокрема сердечно вітає вельмишановного Михайла Петровича з ювілеєм!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення та родинного благополуччя!!!

Ви незмінний приклад для наслідування, серце і сонце теоретичного відділу, опора і гордість закладу!!!

Божої благодаті Вам на многая і благая літа!!!

Микуланинець Леся Михайлівна (кандидат мистецтвознавства, доцент Мукачівського державного університету) «Педагогічна діяльність Михайла Світлика у розвитку професійної музичної освіти Закарпаття кінця ХХ – початку ХХІ століття»