Меню розділу

ОГОЛОШЕННЯ!

 Дорога творча молодь!

Ви уособлюєте майбутнє України. Сьогодні наша країна проживає дуже важкий час, відстоюючи свою свободу та право на щасливе життя, і кожен на своєму місці робить все можливе для наближення перемоги. І ми ПЕРЕМОЖЕМО!!! Для побудови нового життя Україна потребуватиме знаючих і вмілих фахівців, потребуватиме ваших талантів.    

Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є.Задора щиро запрошує вас на навчання до  дружньої мистецької спільноти, яка вже 75 років поспіль є, без перебільшення, основою та потужним джерелом розвитку професійного музичного мистецтва, освіти і науки Закарпаття та України.

Ви зможете отримати високоякісну фахову підготовку та здобути освітньо-професійний рівень фахового молодшого бакалавра з спеціальності 025 Музичне мистецтво за спеціалізаціями: фортепіано, оркестрові струнні інструменти, оркестрові духові та ударні інструменти, народні інструменти, спів, хорове диригування, теорія музики, музичне мистецтво естради.

До ваших послуг затишні сучасні навчальні аудиторії та концертні зали, де ви зможете насичено поєднувати навчальні будні і яскраве творче концертне життя.

Навчаючись в  коледжі, ви  маєте  можливість відкрити для себе шлях до майбутньої педагогічної діяльності та отримати кваліфікацію викладача, проводячи заняття з учнями студії педагогічної практики.

Вас чекають  нові перспективи для творчого розвитку особистості, професійної самореалізації: концерти,  наукові конференції, конкурси, фестивалі, участь у різноманітних мистецьких проєктах в Україні та за її межами.

В коледжі діє найбільша серед всіх освітніх закладів Закарпаття  кількість творчих студентських колективів, високий рівень майстерності яких гідно відзначено високими лауреатськими нагородами в Україні та світі:

-         симфонічний оркестр

-         камерний оркестр, ансамбль скрипалів

-         студентський хор,  вокальний ансамбль

-         естрадно-духовий оркестр

-         оркестр народних інструментів

-         ансамбль народних інструментів

-         фольклорний ансамбль

-         біг-бенд

Ми впевнені, що навчання  саме в нашому коледжі стане міцною запорукою вашого творчого становлення.

Будуймо нове життя України разом!!!

 

muz.zador@i.ua